Przebarwienia skóry po lecie

Pozbądź się ich z Kremem wybielającym Nivelazione®

 Po powrocie z wakacyjnych podróży, które są okresem beztroskiego korzystania ze słońca, wiele z nas zauważa, że na twarzy pojawiły się przebarwienia. Choć przyczyn ich powstania może być wiele, to jednak najczęstszymi są: niewłaściwa ochrona przeciwsłoneczna, genetyczne predyspozycje do zwiększonej produkcji pigmentu w skórze, czy też zmiany hormonalne związane z wiekiem. Pomocny będzie w tym przypadku Krem wybielający Nivelazione®, który pozwoli odzyskać równomierny koloryt skóry. Jego wyjątkowa formuła zawiera unikalny składnik o potwierdzonej skuteczności Sepiwhite™ oraz kompleks kwasów AHA i BHA.

Krem wybielający przebarwienia i piegi Nivelazione®

Skóra o nierównej pigmentacji, z przebarwieniami spowodowanymi wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi, działaniem promieni słonecznych lub innymi czynnikami, wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Dlatego też, w Kremie wybielającym Nivelazione® znajdziemy specjalnie dobrane składniki, który pomogą uporać się z nieestetycznymi przebarwieniami. Sepiwhite™ rozjaśnia przebarwienia i rozświetla skórę, a kwasy AHA i BHA wygładzają i nawilżają naskórek, korygując wszelkie niedoskonałości oraz poprawiając jego kondycję i wygląd. Kosmetyk doskonale rozjaśnia skórę i jednocześnie redukuje przebarwienia i piegi, zmniejsza ich widoczność oraz zapobiega powstawaniu nowych. Co więcej, krem wyraźnie poprawia kondycję i wygląd skóry, a także sprawia, że cera odzyskuje blask, witalność i jednolity koloryt.

 Sposób użycia: krem delikatnie wmasować w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Można stosować do aplikacji punktowej. Polecany również do przebarwień dłoni i całego ciała.