La Luxe Paris Luksusową Marką Roku 2016

5 listopada na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim już po raz siódmy odbyła się wielka gala Luksusowa Marka Roku 2016 promująca firmy, usługi i produkty z ”górnej półki”. Tytuł Luksusowa Marka Roku 2016 jury przyznało marce LA LUXE PARIS.

 Przez cały dzień w pięknych salach zamkowych odbywały się Targi Luksusu, podczas których można było zobaczyć ekskluzywne produkty. Przed galą, na specjalnie przygotowanym stoisku LA LUXE PARIS,  panie mogły wykonać wieczorowe makijaże produktami marki LA LUXE PARIS.

 LA LUXE PARIS to ekskluzywna marka wywodząca się z najlepszych tradycji kosmetycznych, stworzona z myślą o kobietach dynamicznych, otwartych na nowinki, ceniących luksus i doskonale zorientowanych w trendach. Celem marki jest podarowanie każdej kobiecie codziennego dotyku luksusu, tak by w każdej chwili czuła się zadbana i piękna. La Luxe Paris zaprasza do świata luksusowych kosmetyków najlepszej jakości. Produkty LA LUXE PARIS nie zawierają parabenów, silikonów i sztucznych barwników, a najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania potwierdzają surowe testy dermatologiczne. Misją marki jest dostarczanie starannie skomponowanych receptur wyróżniających się niezwykłym bogactwem składników aktywnych, w odpowiedzi na potrzebę produktów profesjonalnych z przeznaczeniem do codziennej pielęgnacji. W ofercie marki można znaleźć serie wyspecjalizowanych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i dłoni, a także produkty do makijażu, które wykazują również właściwości pielęgnacyjne.

  Statuetki „Luksusowej Marki Roku” przyznawane są od kilku lat. Gala „Luksusowa Marka Roku” na Zamku Biskupim miała charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Jak co roku gala odbywała się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Wieczór uatrakcyjniły pokazy mody, występy muzyczne gwiazd polskiej sceny i estrady.

 Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2016” było obecnych ponad  50. właścicieli i prezesów wiodących firm w Polsce, a także duża grupa firm zagranicznych, które mają swoje przedstawicielstwa w naszym kraju. Nie zabrakło także prezesów firm, którzy tworzyli i tworzą rynek dóbr luksusowych. A także znani i lubiani m.in. Marek Włodarczyk, Jacek Wszoła, Marcin Mroczek, Władysław Kozakiewicz, Kasa – Krzysztof Kasowski, Izabela Trojanowska.