Trwały manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, uwielbianą
zarówno przez profesjonalnych manicurzystów, jak i ich klientki. Przewaga tej metody nad koloryzacją
paznokci tradycyjnym lakierem wynika głównie z łatwości aplikacji oraz długotrwale utrzymującego
się efektu pięknych paznokci o idealnym połysku. Hybryda jest trwała jak żel i łatwa w aplikacji jak lakier,
nie odpryskuje i nie matowieje, jest odporna na czynniki zewnętrze.

 

Manicure hybrydowy to nie tylko paznokcie w jednym kolorze, ale również mnóstwo różnych opcji stylizacyjnych. Hybrydami wykonamy m.in. ponadczasowy french manicure oraz ombre – czyli cieniowanie kolorów. Bardzo popularnym w ostatnim czasie sposobem na uzupełnienie hybrydowej stylizacji jest pokrycie jednego, dwóch paznokci naklejką wodną z ciekawym wzorkiem pasującym kolorystycznie do koloru hybrydy. Inną opcją jest pokrycie pojedynczych paznokci jednym z połyskujących pyłków Mirror lub Holo Effect, czy też Efektem Syrenki. Jest to niezwykle modna w tym sezonie forma
ozdabiania paznokci, która doskonale sprawdzi się w okresie świąteczno- sylwestrowo-karnawałowym.

APLIKACJA REALAC COLOR GEL

1. Nadajemy ostateczny kształt naturalnych paznokci za pomocą pilnika o ziarnistości 180. Następnie bloczkiem polerskim bardzo delikatnie matowimy płytkę paznokcia, aby usunąć z niej połysk. Powstały pył usuwamy szczoteczką.
2. Paznokcie przemywamy bezpyłowym wacikiem nasączonym płynem REALAC CLEANSE lub odtłuszczaczem REALAC NAIL PREP. Czekamy chwilkę, aż odparuje.
3. Nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego REALAC BASE GEL na całą płytkę paznokcia, zabezpieczając również wolny brzeg paznokcia. Utwardzamy w lampie UV przez 1 minutę lub LED przez 10 sekund. (Zaleca się użycie lampy min. 36W, w przypadku lamp o niższej mocy czas utwardzania może być dłuższy).
Nie przemywamy płynem Cleanse.
4. Nakładamy pierwszą warstwę REALAC COLOR GEL w wybranym kolorze na całą płytkę paznokcia, zabezpieczając również wolny brzeg paznokcia. Utwardzamy w lampie UV przez 2 minuty lub LED przez 30 sekund. Nie przemywamy płynem Cleanse.
5. Dla uzyskania głębi koloru powtarzamy krok 4.
6. Dla zabezpieczenia wykonanej stylizacji i uzyskania dodatkowego połysku nakładamy na paznokcie cienką warstwę REALAC FINISH GEL, zabezpieczając również wolny brzeg paznokcia. Utwardzamy w lampie UV przez 2 minuty i LED przez 30 sekund. Na zakończenie możemy nałożyć na paznokcie i skórki oliwkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


USUWANIE REALAC COLOR GEL


1. Delikatnie matowimy paznokcie blokiem polerskim lub pilnikiem o ziarnistości 180.
2. Używając gotowych folii z wacikiem REALAC LET IT GO nasączamy je REALAC REMOVEREM i owijamy ciasno wokół palca, aby wacik dokładnie przylegał do paznokcia.
3. Po upływie około 10 minut usuwamy resztki lakieru hybrydowego przy pomocy drewnianego patyczka lub metalowego kopytka. Na koniec wyrównujemy całą powierzchnię paznokcia bloczkiem polerskim.

 

Zapisz

Zapisz