Romantyczna pielęgnacja

Zapachy mają magiczną moc przywoływania wspomnień. Linia Fa Romantic Moments o zapachu białych róż sprawi, że przypomnimy sobie romantyczne chwile. 

Zapach domowego ciasta może skierować nasze myśli myślami do rodzinnego domu. Ulubione perfumy mogą przywołać w pamięci wiele szalonych wieczorów, które spędziłyśmy z najlepszą przyjaciółka, a słodki zapach kwiatów może przypomnieć pierwszą miłość.  Dzięki najnowszej linii do mycia ciała - Fa Romantic Moments każda kąpiel będzie powrotem do romantycznych chwil.

Fa Romantic Moments to połączenie wyjątkowo nawilżających składników ze zmysłowym zapachem. Linia, na która składają się kremowy żel pod prysznic oraz dezodorant opiera się na kwiatowo-owocowym zapachu: białych róż, lilii, magnolii, czarnej porzeczki i malin, z drzewną nuta bazową, którą tworzy kompozycja drzewa sandałowego, ambry oraz piżma.

Formuła żelu pod prysznic Fa Romantic Moments Cashmere & White Rose zachwyca nie tylko zapachem. Zawiera pielęgnujące składniki na bazie kaszmiry, które sprawiają, że skóra staje się wyjątkowo miękka i delikatna w dotyku.

Z kolei dezodorant Fa Romantic Moments White Rose zapewnia 48-godzinna ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Jest wyjątkowo delikatny dla skóry, co potwierdziły testy dermatologiczne. Dodatkowo nie pozostawia żadnych białych śladów na ubraniach i skórze.  

Sekret Urody Konkurs FA

Sekret Urody Konkurs FA