Martyna Wojciechowska Ambasadorką marki Soraya

Uprzejmie informujemy, że 21 marca 2013 roku do grona Ambasadorek marki Soraya dołącza Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, autorka książek i prowadząca swój autorski program „Kobieta na krańcu świata”. Martyna została Ambasadorką najnowszej linii kosmetyków Soraya Świat Natury.

Sekret Urody Wojciechowska - SorayaŚwiat Natury to linia siedmiu wyjątkowych preparatów opartych na drogocennych olejach i najcenniejszych esencjach roślinnych z krańców świata. Powstała z inspiracji rytuałami pielęgnacyjnymi kobiet oraz sekretami ich piękna niezależnie od kultury i kraju pochodzenia. W recepturze każdego z produktów został zawarty inny, wyjątkowy olej roślinny, aby nasycić cerę prawdziwie odżywczym balsamem. Linia odpowiada na większość potrzeb i pragnień pielęgnacyjnych kobiet, takich jak: regeneracja, odżywienie, zapobieganie zmarszczkom, wygładzenie naskórka, nawilżenie, poprawa jędrności oraz przywrócenie blasku.

„Kobiety chcą być piękne i zadbane bez względu na to, w jakim miejscu na świecie przyszło im żyć. Jedyne, co nas różni, to sposób, w jaki o siebie dbamy. Często podróżuję do miejsc, gdzie kobiety sięgają po naturalne składniki i z takich też tworzone są produkty Soraya Świat Natury. Cenię markę Soraya i mam do niej zaufanie od wielu lat.” - mówi Martyna.

Soraya Świat Natury to sekret piękna kobiet z krańców świata, a kto zna go lepiej niż sama Martyna?