Palette Salon Colors na Fashion Week Poland w Łodzi

Palette Salon Colors była oficjalnym sponsorem 7. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Styliści marki Palette zadbali, aby modelki prezentujące najnowsze kolekcje polskich projektantów zachwyciły publiczność nie tylko strojem, ale również kolorem i stylizacją swoich włosów.

palette W 7 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland wzięli udział goście nie tylko z Polski, ale z całej Europy. W czasie pokazów, które odbyły się pomiędzy 25, a 28 października pasjonaci mody mogli oglądać kolekcję młodych i zdolnych polskich projektantów. Była to największa z dotychczasowych edycji łódzkiego tygodnia mody i pierwsza, w której za fryzury modelek odpowiadała marka Palette Salon Colors.

Dopełnieniem każdej modowej stylizacji jest odpowiedni kolor włosów, a także ich uczesanie. Dlatego Palette Salon Colors, marka o modowym rodowodzie, stworzona przy udziale profesjonalnych stylistów – kolorystów, na co dzień przygotowujących modelki, gwiazdy filmowe i celebrytki do wyjścia na wybiegi, czy sesje zdjęciowe, wzięła udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Styliści Palette Salon Colors dbali nie tylko o włosy modelek. Każda kobieta, która pojawiła się w strefie „Showroom” mogła liczyć na profesjonalne porady stylistów-kolorystów Schwarzkopf. W ciągu tych kilku dnii stoisko Palette Salon Colors odwiedziło łącznie ok. 4000 osób!

Dzięki Palette Salon Colors uzyskanie najmodniejszych, ekscytujących kolorów prosto z wybiegów mody jest możliwe w domowym zaciszu. Od uwodzicielskiego, jasnego popielatego blondu, przez fascynujące, intensywne czerwienie, aż po wyrafinowaną, lśniącą czerń - jak z pokazów w Londynie, Paryżu, Mediolanie, czy Łodzi. Palette Salon Colors czerpie inspiracje z pokazów mody i doświadczenia profesjonalnych stylistów - kolorystów. Teraz każda kobieta ma szansę lśnić jak gwiazda!

Koncept 18 modnych odcieni Palette Salon Colors stworzono ze skrupulatnie wyselekcjonowanych składników ze zbioru ponad 100 pigmentów. Wysoce skuteczna profesjonalna formuła Palette Salon Colors zapewnia intensywny blask oraz doskonałe pokrycie siwych włosów.

Innowacja Palette spełnia oczekiwania kobiet, oferując najwyższą jakości koloryzację w atrakcyjnej cenie. Nowoczesny, minimalistyczny design opakowania nawiązuje do profesjonalego efektu, a zestaw z łatwą w użyciu buteleczką aplikacyjną ułatwia uzyskanie fantastycznych kolorów o olśniewającym wyglądzie.

Poprzednia 12