Mistrzowskie połączenie AVA & ŁKS Commercecon Łódź sezon 2023/2024

 5 października 2023 r. na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi odbyła się konferencja prasowa, podczas której mistrz Polski w siatkówce kobiet -ŁKS Commercecon Łódź ogłosił podpisanie umowy sponsorskiej z Laboratorium Kosmetycznym AVA.

Siatkówka to sport bardzo wdzięczny, rodzinny. Sport, który łączy, a nie dzieli, tak jak dbałość o urodę dzięki AVA  łączy pokolenia.

W planach Laboratorium Kosmetycznego  AVA oraz mistrza Polski w siatkówce kobiet jest wspólna praca nad czymś, co będzie ciekawą propozycją dla konsumentów w całym kraju.

Marka AVA  jest dumna z tego, że została sponsorem tak wspaniałej drużyny. AVA jest dla kobiet od ponad 60 lat, motywuje i wspiera ich pasje w Polsce i na świecie.

Mistrzynie Polski w sezonie 2023/2024 ponownie poprowadzi trener Alessandro Chiappini. Włoski szkoleniowiec jest przekonany, że nadchodzące rozgrywki – zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym – będą bardzo interesujące.

Kapitanem zespołu pozostaje Paulina Maj-Erwardt, doświadczona libero, dla której będzie to 15. sezon w ekstraklasie i 3. w ŁKS Commercecon Łódź.

Podczas konferencji ŁKS Commercecon Łódź zaprezentował również nowe koszulki meczowe, w których Łódzkie Wiewióry będą występować w rozgrywkach TAURON Ligi, Superpucharze Polski oraz Pucharze Polski. Na koszulkach możemy zobaczyć logo marki AVA.

Nowe stroje zaprezentowały zawodniczki, które zadebiutują w biało-czerwono-białych barwach - Amanda Campos, Sonia Stefanik, Paulina Zaborowska i Aleksandra Dudek.

Motywem przewodnim koszulek meczowych w sezonie 2023/2024 jest zdjęcie biało-czerwono-białej flagi Łódzkiego Klubu Sportowego powiewającej na tle nocnego nieba. Fotografię wykonał łodzianin Łukasz Klimczak.