SYLWESTROWY ZAWRÓT GŁOWY

Tytuł brzmi może nieco dwuznacznie w obliczu realiów, w jakich żyjemy od marca 2020.  W głowach kręci się nam od wielu nowych, często niestety trudnych i negatywnie na nas wpływających sytuacji.
Lockdown, ograniczone kontakty z bliskimi, trudności w utrzymaniu pracy i biznesów wpływają na nas depresyjnie.

Dlatego biorąc sobie do serca powiedzenie: „ratujmy, co się da” pamiętajmy, że rezygnacja z zabawy i spotkań towarzyskich czyni z nas osoby bardziej zestresowane i rozdrażnione. Już wkrótce noc sylwestrowa
– jedna z najbardziej magicznych nocy w roku. I choć pewnie nie będzie ona taka, jakie znaliśmy do tej pory – nie powinniśmy dać sobie odebrać sylwestrowego nastroju.

Najważniejsi oczywiście są ludzie, którzy spędzać będą z nami imprezę sylwestrową. Ale niekwestionowany smak nocy sylwestrowej nadają wspaniałe kreacje i stylizacje, które pozwalają nam czuć się wyjątkowo.
Noc sylwestrowa to także czas, kiedy nasze stylizacyjne pomysły mogą znaleźć swoje ujście. To właśnie w Sylwestra możemy pozwolić sobie na modowe szaleństwo. Właściwie większość chwytów dozwolona. Im bardziej błyszcząco, cekinowo, seksownie tym bardziej sylwestrowo.
Nie znaczy to oczywiście, że jest to jedyny słuszny pomysł na nasz wygląd.
Jak zwykle najważniejsze jest dobre samopoczucie. A jeśli jesteśmy ubrani w zgodzie z własnym wyczuciem estetycznym i potrzebami danego dnia czy imprezy, to na pewno wypadniemy dobrze i będziemy doskonale się bawić. Tak samo świetnie sprawdzą się skórzane drapieżne stylizacje z elementami piór, jak i romantyczne, przezroczyste sukienki i kombinezony. Nieśmiertelna czerń spokojnie może stanąć w szranki z intensywnymi kolorami i wszyscy wyjdą z tej potyczki zwycięsko.

W stylizacjach sylwestrowych warto pamiętać o dodatkach, które podkreślą charakter tej niezwykłej nocy. Buty, torebki, biżuteria, ale też dobry makijaż i fryzura dopełnią całość i pozwolą nam wyglądać
bosko do samego rana. Podejrzewam, że większość z nas pozostanie w tę noc w domach. Będziemy musieli zrezygnować z wielkich bali, ale proponuję – nie rezygnujmy z siebie. Zorganizujmy sobie niezapomnianą noc sylwestrową
w odpowiednich stylizacjach. W domu także można tańczyć, jeść przysmaki i śmiać się. A jeśli chodzi o kreacje, to może nawet wielokrotnie będzie to dla nas wygodniejsze? Nie będziemy musieli (zwłaszcza my, kobiety) myśleć czy nie zmarzniemy przebiegając z i do taksówki lub wychodząc na rynek czy ulicę, dla wzniesienia wspólnego toastu.
Pozwólmy sobie na sylwestrowy zawrót głowy i pożegnajmy z ulgą tak trudny dla wielu z nas rok 2020, z nadzieją na dużo lepszy 2021 – czego sobie i Państwu życzę,


                                                                                                                                                                  Basia Olearka.


www.facebook.com/b.olearka
www.basiaolearka.com
www.instagram.com/basiaolearka
Zdjęcia: Paweł Olearka