Jantar SUN dla zdrowej opalenizny

Początek wiosny już za nami. Niebawem słońce wyjdzie z za chmur i zacznie muskać naszą skórę. Dlatego już teraz warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej, którą możemy zastosować na co dzień także w wielkim mieście. Esencja bursztynowa połączona z aktywną formułą niezawierającą składników pochodzenia zwierzęcego to główne składniki multifunkcyjnych, w 100% wegańskich kosmetyków słonecznych nowej generacji od marki Jantar. Dzięki nim w bezpieczny sposób uzyskamy piękny odcień skóry zabezpieczając ja przed szkodliwym promieniowaniem.

Dzięki zawartości fotostabilnych organicznych oraz mineralnych filtrów kosmetyki JANTAR SUN zapewniają cztery poziomy ochrony przeciwsłonecznej, przeciwdziałając promieniom: UVA, UVB, VL oraz IR. Wielozadaniowe receptury oraz wodoodporne i piaskoodporne formuły ułatwiają nam ich użytkowanie. Całość dopełnia esencja bursztynowa stanowiąca naturalny antyoksydant, który stymuluje mechanizmy naprawcze w skórze.

                              Ochrona twarzy - Bursztynowy ochronny krem do twarzy SPF 50

Produkt zawiera esencję bursztynową oraz formułę anti-aging działającą przeciw foto i termostarzeniu. Ten  lekki i łatwy w aplikacji kosmetyk idealnie nadaje się pod makijaż. Idealny dla każdego rodzaju cery.

 

Dla aktywnych - Bursztynowe wodoodporne mleczko do opalania SPORT SPF 50+

Oparty o esencję bursztynową krem oferuje wysoką ochronę dla aktywnych. Kosmetyk wykazuje odporność na pot, ścieranie, wodę i piasek. Jego lekka konsystencja wchłania się szybko

i lnie lepi. Produkt można stosować na suchą lub mokrą skórę.

 

Ochrona ciała - Bursztynowy wodoodporny balsam do opalania SPF 15

Satynowa i lekka konsystencja kosmetyku nadaje się do stosowania zarówno na suchą jak i mokrą skórę. Dzięki termoaktywnemu kompleksowi ujędrniającemu, który aktywowany zostaje przez ciepło ciała, produkt zalicza się do kategorii 2 w 1: ochrona i modelowanie sylwetki.

 

Filtr w płynie - Bursztynowa ochronna woda termalna do opalania SPF15

Kosmetyk stanowi połączenie esencji bursztynowej z wodą termalną oraz filtrami przeciwsłonecznymi. Jego postać ultralekkiej mgiełki ochronnej skutecznie odświeża i jednocześnie nawilża dostarczając skórze składniki mineralne.

 

Dla najmłodszych - Bursztynowawodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF 50+

Bardzo wysoka ochrona przeznaczona dla najmłodszych z formułą opartą o esencję bursztynową oraz aktywator witaminy D. Umożliwia aplikację na suchą i mokrą skórę.

 

Dla całej rodziny - Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 dla dzieci i dorosłych

Wodoodporna i piaskoodporna formuła oparta na esencji bursztynowej możliwa do stosowania na mokra lub suchą skórę to propozycja ochrony i nawilżenia skóry dla całej rodziny już od 3 roku życia.