PAESE pomaga, pomagaj razem z nami!

Polska firma kosmetyczna PAESE z Krakowa odpowiedziała na apel Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego i przyłączyła się do wsparcia jego działalności w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W ramach akcji charytatywnej ze szpitalną Fundacją „O ZDROWIE DZIECKA” - Paese przekaże                                na potrzeby Szpitala 20% ze sprzedaży bestsellerowych pomadek Argan Lipstick zakupionych w sklepie internetowym www.paese.pl. Zebrane w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup potrzebnego sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej dla personelu Szpitala.

 

„W trudnych momentach, powinniśmy trzymać się razem, wspierać się dobrym słowem, pomagać! Każda pomoc, nawet ta najmniejsza będzie bardzo ważna, dlatego zachęcamy do dołączenia się do naszej akcji #PAESEpomaga, abyśmy pomagali razem!” - zespół PAESE.

 

Paese pomadka z olejem arganowym Argan Lipstick - bestsellerowa pomadka z portfolio marki, nadaje intensywny kolor, mocno nawilżając usta. W swoim składzie, posiada aż 70% składników pielęgnacyjnych, w tym nawilżający olej arganowy, witaminę A i E o właściwościach antyoksydacyjnych oraz naturalne woski w tym wosk pszczeli i Candelilla. Formuła Argan Lipstick wzbogacona została intensywnymi pigmentami dla głębi koloru, satynowego wykończenia i długotrwałego efektu. Pomadki Paese uwielbiane są również za wygodne, magnetyczne opakowania.