DERMIKA Re.VISAGE TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE NATURY I PIĘKNA

Re.VISAGE to najnowsza linia kosmetyków marki DERMIKA do pielęgnacji twarzy stworzona z najwyższej jakości składników aktywnych pochodzenia naturalnego, odpowiadających na potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry, bez względu na wiek.

DERMIKA, aby wyzwolić kobiece naturalne piękno, łączy profesjonalizm i wiedzę ekspertów, inspiruje się naturą oraz zaawansowanymi technologiami. W linii Re.VISAGE sięga po najnowsze badania i wykorzystuje siłę naturalnych esencji z roślin, wiedząc, że odpowiednia pielęgnacja to najlepsze inwestycja w wygląd skóry.

 

GŁÓWNE SKŁADNIKI RE.VISAGE INSPIROWANE NATURĄ:

  • RESWERATROL – silny antyoksydant, którego pozyskuje się z japońskiej rośliny Polygonum cuspidatum, a zaawansowane nośniki maksymalizują skuteczność jego działania. Jego bogatym źródłem są także czerwone winogrona. Walczy z wolnymi rodnikami oraz wspomaga aktywację protein młodości, chroniąc włókna kolagenowe i elastynowe, odpowiedzialne za gładkość i jędrność skóry.

 

  • RETINOL ROŚLINNY – odpowiednik retinolu ze świata natury, pobudza produkcję kolagenu, wygładza i ujędrnia skórę oraz wspomaga redukcję zmarszczek. Pozyskuje się go metodą ekstrakcji w niskiej temperaturze, pozwalającej na otrzymywanie wyjątkowo czystych wyciagów i zachowanie pełni ich właściwości pielęgnacyjnych.

 

LINIĘ WYRÓŻNIAJĄ RÓWNIEŻ ULTRANOWOCZESNE NOŚNIKI ORAZ METODY POZYSKIWANIA, GWARANTUJĄCE STABILNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ:

  • FORMA LIPOSOMOWA – dzięki niej substancje aktywne transportowane są skuteczniej, przenikają w głąb warstw skóry w wyższym stężeniu i mają znacznie silniejszy efekt niż te same związki stosowane w wolnej postaci.
  • EKSTRAKCJA NADKRYTYCZNA - ekstrakcja w warunkach nadkrytycznych - pozwala uzyskać ekstrakty roślinne o najwyższym stopniu czystości mikrobiologicznej. Dzięki temu substancje czynne kremu zachowują maksimum swoich naturalnych właściwości.

OPIS PRODUKTÓW WCHODZĄCYCH W SKŁAD Re.VISAGE

Re.VISAGE AKTYWACJA MŁODOŚCI – całonocna maska nawilżająca, 30, 40+

 Składniki: resweratrol + retinol roślinny + olejek z pestek porzeczki

Całonocna maska nawilżająca to aktywująca młodość formuła zawierająca antyoksydacyjny resweratrol i odmładzający retinol wraz z olejkiem z pestek czarnej porzeczki i kompleksem pobudzającym syntezę kolagenu dla efektu idealnie nawilżonej jędrnej i sprężystej skóry.

 Sposób użycia: nałożyć zamiast kremu na oczyszczoną cerę twarzy i szyi, pozostawić na noc.

 

Re.VISAGE POPRAWA JĘDRNOŚCI – przeciwzmarszczkowy krem wygładzający, na dzień, na noc, 40+

Składniki: resweratrol + retinol roślinny + czerwona alga

Przeciwzmarszczkowy krem wygładzający to formuła oparta o aktywujący proteinę młodości resweratrol oraz pobudzający kolagen retinol, z dodatkiem olejku z pestek winogron oraz ekstraktu z algi czerwonej, wspierającej syntezę kwasu hialuronowego i ceramidów potrzebnych skórze między 40-tym a 50-tym rokiem życia.

                                             Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

 

Re.VISAGE ODBUDOWA I REWITALIZACJA – napinający krem regenerujący, na dzień, na noc, 70+

Składniki: resweratrol + retinol roślinny + kompleks restrukturyzujący

Napinający krem regenerujący to bogata formuła rewitalizacyjna, zawierająca resweratrol o działaniu antyrodnikowym oraz retinol dla odnowy włókien kolagenu i elastyny. Dodatek olejku z pestek winogron oraz kompleks restrukturyzujący zapewniają efekt widocznej regeneracji skóry.

 Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

 

Re.VISAGE WYGŁADZENIE I BLASK – wypełniający krem pod oczy / wokół oczu i ust, na dzień, na noc, 50, 60, 70+

Składniki: resweratrol + retinol roślinny + kwas hialuronowy

Wypełniający krem pod oczy wokół oczu i ust zawiera drogocenny resweratrol i retinol. Dzięki zawartości usieciowanego kwasu hialuronowego zapewnia efekt wygładzenia i wypełnienia okolic oczu i ust.

 Sposób użycia: stosować codziennie rano i wieczorem delikatnie wklepując w delikatną skórę wokół oczu.

 

 

 

Re.VISAGE REDUKCJA OBJAWÓW ZMĘCZONYCH OCZU – rozświetlająco-nawilżający krem-żel wokół oczu, na dzień, na noc, 30, 40+

Składniki: resweratrol + retinol roślinny + kofeina

Rozświetlająco-nawilżający lekki krem-żel wokół oczu to redukująca objawy zmęczenia formuła z antyrodnikowym resweratrolem i odmładzającym retinolem. Dodatkowo wsparta kofeiną oraz kompleksem peptydowym nawilża i poprawia napięcie skóry wokół oczu oraz redukuje worki pod oczami.

 Sposób użycia: stosować codziennie rano i wieczorem delikatnie wklepując w delikatną skórę wokół oczu.

 

Re.VISAGE WYGŁADZENIE I NAPIĘCIE – krem liftingujący, na dzień, na noc, 50+

Składniki: resweratrol + retinol roślinny + alga karmazynowa

Krem liftingujący to wygładzająca i napinająca formuła, oparta o chroniący włókna kolagenu resweratrol oraz pobudzający syntezę rusztowania skóry retinol, wzbogacona także olejkiem z pestek winogron oraz ekstraktem z algi karmazynowej - dla efektu kosmetycznego liftingu skóry.

 Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

 

Re.VISAGE REGENERACJA – ujędrniający krem odżywczy, na dzień, na noc, 60+

Składniki: resweratrol + retinol roślinny + kompleks lipidowy

Ujędrniający krem odżywczy to regenerująca formuła zawierająca pobudzający proteinę młodości resweratrol oraz retinol stymulujący włókna kolagenu i elastyny. Dzięki zawartości olejku z pestek winogron oraz kompleksowi lipidowemu zapewnia widoczne odżywienie i regenerację skóry.

 Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.