MANICEURE JAPOŃSKI - metoda IBX

Zadbane i piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Niestety styl życia, rodzaj pracy i dieta często sprawiają, że mamy kłopot z utrzymaniem paznokci w dobrej kondycji.

MANICURE JAPOŃSKI
To idealny sposób na odnowienie łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Naturalne składniki, witaminy oraz minerały, które zawiera manicure japoński, głęboko wnikają w strukturę płytki, dzięki czemu paznokcie rosną mocne i zdrowe. Najważniejsze z nich to keratyna, która jest podstawowym budulcem paznokcia, pyłek pszczeli stanowiący źródło cystyny likwidującej problem łamliwych i kruchych paznokci. Prawidłowy wzrost zapewnia bogactwo witamin
A, H, E oraz B5, których wnikanie w płytkę paznokcia zapewnia krzemionka z Morza Japońskiego.
Zabieg polega na dokładnym oczyszczeniu skóry i płytki paznokcia z martwego naskórka i pozostałości po wcześniejszych zabiegach.
Paznokcie odzyskują zdrowy i piękny wygląd poprzez głębokie odżywienie i profesjonalną regenerację.
Manicure japoński to metoda wcierania w płytkę paznokcia specjalnej pasty z mnóstwem witamin oraz minerałów. Następnie nanoszona jest warstwa pudru. To wszystko wzmacnia paznokcie sprawiając, że są zdrowe, piękne i zadbane.
Pasta stosowana do japońskiego manicure zawiera składniki i witaminy, które wiążą wodę, ułatwiają penetrację innych substancji i mają znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest odżywienie płytki paznokcia. Proszek chroni przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda lub detergenty.
Po zastosowaniu tych produktów paznokieć staje się ładny, gładki, o jedwabistym połysku. Różowa poświata na paznokciu utrzymuje się do 2 tygodni.
Japoński manicure znakomicie wzmacnia naturalne paznokcie, stymuluje krążenie krwi i stymuluje zdrowy wzrost paznokci. Doskonale chroni przed rozdwajaniem paznokci i ich złuszczaniem. Zabieg ten sprawia, że kruche paznokcie stają się elastyczne i giętkie. Samo wykonanie manicure japońskiego trwa około 40 minut. Efekty widoczne natychmiastowo, a paznokcie wyglądają jak pokryte bezbarwną odżywką. Manicure japoński jest idealnym rozwiązaniem dla pań, które borykają się z problemem łamliwych paznokci, kruchych, rozdwajających się oraz ze zniszczoną płytką. Ten sposób pielęgnacji to ratunek dla Twoich paznokci, a jego wykonanie jest bardzo proste.
Zabieg należy powtarzać co dwa lub trzy tygodnie, a efekt jest naprawdę zadowalający.

 

SYSTEM IBX
Kolejnym zabiegiem, który poprawia kondycję naszych paznokci jest System IBX, który jako jedyny na świecie zabieg wnika do wnętrza paznokcia i wzmacnia go od środka.
System ten ma zarówno zastosowanie jako zabezpieczenie płytki paznokcia przed stylizacją żelową lub hybrydową oraz jako zabieg regeneracyjny i naprawczy.
Produkt ten nakładany jest jak lakier i ogrzewany lampą, dzięki czemu wnika do wnętrza słabych i zniszczonych paznokci tworząc powłokę ochronną na płytce. IBX Repair służy również do naprawy bruzd, pęknięć rozdwajających się końcówek płytki, działając jak spoiwo uszkodzonych obszarów. Poprawia w ten sposób naturalny koloryt paznokci oraz pobudza je do wzrostu, dzięki czemu rosną dłuższe i piękniejsze.
Zabieg można wykonywać co około dwa lub trzy tygodnie, w zależności od stopnia uszkodzenia płytki.
Oba zabiegi z pewnością poprawią kondycję naszych paznokci i sprawią, że znów z przyjemnością i dumą będziemy je prezentować.