MUST HAVE NOWOCZESNEJ KOBIETY! Makijaż permanentny ust.

Kobiety dbają dziś o swój wygląd bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i jak nigdy wcześniej mają
ku temu mnóstwo możliwości. Jedną z nich jest makijaż permanentny. Jeszcze niedawno zabieg ekskluzywny
i mało popularny. Dziś makijaż permanentny to zabieg tak popularny, jak każdy inny zabieg kosmetyczny.
Na rynku dostępnych jest bardzo wiele metod wykonania, jakość usług jest wysoka a ceny bardzo przystępne.
To wszystko sprawia, że makijaż permanentny ust stał się w zasięgu ręki większości kobiet.

Komfort, wygoda życia, nienaganny wygląd i czas – to rzeczy bardzo pożądane przez współczesne kobiety. Żyjemy szybko, pracujemy za dużo i stanowczo mamy za mało czasu. Pochłaniają nas: kariera, dzieci, podróże i aktywności dnia codziennego bez reszty. Jak w takim pędzie znaleźć czas na codzienny makijaż? Jak w ciągu dnia utrzymać perfekcyjny wygląd? Z pomocą spieszy makijaż permanentny. Rano po przebudzeniu, w drodze do pracy, w pracy, na siłowni i w klubie ze znajomymi można wyglądać świetnie! Wystarczy masełko shea lub zwykły błyszczyk, aby dodać blasku ustom. Bez patrzenia w lusterko, bez trosk czy makijaż wyszedł prosto Twoje usta mogą być idealne.


MAKIJAŻ PERMANENTNY UST DLA AKTYWNYCH I ZABIEGANYCH
Na pierwszy rzut oka makijaż ust i sport nie idą w parze. Pomalowane usta pomadką, kredką lub błyszczykiem raczej wytrzemy przed joggingiem, fitnessem czy basenem. W długiej podróży nie dbasz o idealny wygląd pomadki na ustach. A gdyby tak mieć makijaż ust na stałe?
Gdyby mieć taki makijaż, który nie przeszkadza w uprawianiu sportu, w pracy, podróży czy... w pocałunkach? Makijaż permanentny ust nie rozmazuje się, nie trzeba go poprawiać, nie wygląda sztucznie w sytuacjach niesprzyjających zwykłemu makeupowi. Jest zawsze na swoim miejscu i zawsze wygląda świetnie!


MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
– MOCNY CZY DELIKATNY?
Wybór intensywności makijażu permanentnego zależy od indywidualnych upodobań każdej kobiety. Szeroki wachlarz kolorów barwników do makijażu permanentnego pozwala dobrać idealny kolor ust dla każdej karnacji i każdego gustu. Ciekawe odcienie brązu, czerwieni, różu, pomarańczy czy fuksji zadowolą najbardziej wymagające kobiety. Te, które lubią mocno podkreślone usta mogą wybrać intensywne barwy, te które lubią efekt no make-up mogą wybrać barwniki z najnowszej kolekcji Nude – czyli takie, które podkreślają kształt, ale są bardzo naturalne i prawie niewidoczne.


JAKI MAKIJAŻ PERMANENTNY UST:
KONTUR CZY Z WYPEŁNIENIEM?
Większość kobiet zdecydowanie wybiera makijaż permanentny ust z wypełnieniem. Jest to bowiem najwygodniejsza i najbardziej popularna forma makijażu. Są jednak kobiety, które decydują się jedynie na stałe podkreślenie konturu ust, a wypełnienie kolorem malują samodzielnie każdego dnia.


MEDYCZNY
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
Makijaż permanentny to przede wszystkim funkcja estetyczna. Jednak w wielu wypadkach może on poprawić wygląd u osób, które przeszły różnego rodzaju urazy lub choroby, które zdeformowały kształt ust lub pozostawiły blizny. Dzięki makijażowi permanentnemu ust można poprawić wygląd ust po rozszczepie wargi, ust z bliznami po operacjach lub urazach czy ust po oparzeniu.


NIECH TWOJE USTA UWODZĄ
KSZTAŁTEM I KOLOREM!
Jeśli marzysz, aby Twoje usta zawsze wyglądały olśniewająco i zmysłowo – również w sytuacjach niesprzyjających tradycyjnemu makijażowi, takich jak wizyta w saunie, siłowni, czy na basenie – makijaż permanentny będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niemu możesz wyrównać asymetrię ust, ukryć ewentualne niedoskonałości, podkreślić swoją urodę najlepiej dobranym kolorem, a także znacznie optycznie powiększyć usta.
Pokażę Ci, jak wydobyć Twoje naturalne piękno.
Makijaż permanentny to przede wszystkim funkcja estetyczna. Jednak w wielu wypadkach może on poprawić wygląd u osób, które przeszły różnego rodzaju urazy lub choroby, które zdeformowały kształt ust lub pozostawiły blizny.
Piękne, zadbane usta to atut każdej kobiety. Dlatego coraz więcej Pań decyduje się na makijaż permanentny, aby cieszyć się atrakcyjnym wyglądem o każdej porze dnia i nocy. Dzięki pigmentacji, możemy trwale podkreślić kształt oraz kolor ust, a także optycznie je powiększyć. Za sprawą zabiegu, cała twarz zyskuje na wyrazistości, staje się bardziej
promienna i radosna.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO
MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST?
Piękny makijaż permanentny ust to nie tylko zasługa zdolnego fachowca, odpowiednich barwników i dobrego sprzętu. Ty również masz wpływ na to, jaki efekt przyniesie zabieg makijażu permanentnego.
Sprawdź jak przygotować się do makijażu permanentnego ust, aby efekt był piękny i trwały.


ZABEZPIECZ ORGANIZM
PRZED INFEKCJĄ WIRUSOWĄ
Makijaż permanentny ust to zabieg, podczas którego za pomocą igły do skóry wprowadzany jest barwnik. Barwnik wprowadza się płytko, do trzeciej warstwy skóry. Zabieg powoduje jednak przerwanie ciągłości naskórka i u osób z obniżoną odpornością lub ze skłonnością do występowania opryszczki może spowodować infekcję wirusową.
Wystąpienie infekcji wirusowej w postaci opryszczki w obrębie ust, po zabiegu makijażu permanentnego, niesie ryzyko zniszczenia efektu zabiegu. Opryszczka może spowodować odbarwienia i braki w makijażu.
3 dni przed każdym zabiegiem oraz uzupełnieniem makijażu zaleca się więc przyjmowanie leku przeciwwirusowego, który ma za zadanie uchronić organizm przed infekcją.
Leków przeciwwirusowych nie należy przyjmować samodzielnie. Zalecamy zatem konsultację z lekarzem, który ustali dawkę, dopasuje lek oraz wypisze receptę. Lek przeciwwirusowy należy przyjmować 3 dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu i 3 dni po.

ZADBAJ O NAWILŻENIE UST
Jak przygotować się do makijażu permanentnego ust, aby podczas zabiegu usta nie ucierpiały a barwnik łatwo się wprowadzał? Zadbaj o ich odpowiednie nawilżenie! Jeśli Twoje usta są suche i spękane, to dodatkowa ingerencja igły zrani je jeszcze bardziej. Po zabiegu będą intensywnie się łuszczyć, a barwnik wprowadzony do suchej skóry nie
zostanie w niej na długo. Jeśli zapisałaś się z kilkudniowym wyprzedzeniem na zabieg makijażu permanentnego, wykorzystaj pozostały czas na pielęgnację ust. Możesz wykonać delikatny peeling, który skutecznie usunie suchy naskórek oraz użyć kosmetyków odżywczych i nawilżających. Bardzo dobre efekty przynosi używanie nawilżających
sztyftów do ust, które zawierają kwas hialuronowy, olejek jojoba, masło shea, czy wosk pszczeli.

ZADBAJ O NAWILŻENIE SKÓRY
WOKÓŁ UST
Jeśli podczas zabiegu makijażu permanentnego planujesz powiększyć optycznie usta lub wyrównać dużą asymetrię, zadbaj również o skórę wokół ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmie barwnik i efekt makijażu będzie trwały i ładny. Jeśli Twoja skóra jest przesuszona i łuszczy się, koniecznie wykonaj peeling lub zabieg kawitacji. Potem zadbaj
o odpowiednie nawilżenie. Użyj sprawdzonych kosmetyków (minimalizuj ryzyko wystąpienia alergii przed zabiegiem po użyciu nowych substancji), które przyniosą Ci ulgę i dobrze zadbają o kondycję skóry.
Składnikami czynnymi, które pomogą w dobrym nawilżeniu, będą na pewno: kwas hialuronowy, olejek jojoba czy masło shea.

 


.