LIFTING BEZ SKALPELA

Kobiety od zawsze poszukiwały sposobu na zachowanie pięknego, młodego wyglądu. Dzisiejsza kosmetologia
i medycyna estetyczna oferują bardzo szeroki wachlarz zabiegów. Głównie są to zabiegi inwazyjne
i bolesne, obarczone okresem rekonwalescencji i ryzykiem powikłań.

VOLUMETIQ jest to najnowsza technologia nanokrystaliczna, która powstała w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania społeczeństwa.
Połączenie 6 opcji zabiegowych w jednym urządzeniu przenosi zabiegi kosmetologii przeciwstarzeniowej na wyższy poziom. Daje nam możliwości walki z upływającym czasem oraz takimi problemami skóry, jak: zmarszczki, utrata jędrności, blizny, trądzik, podrażnienia, cellulit, itp. w sposób bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny.
W połączeniu z unikatową marką kosmetyków efekty zabiegów przy odpowiedniej pielęgnacji są szybkie i długotrwałe.


NANOMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Zabieg wykonywany przy użyciu mikroprądów do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyspieszenia metabolizmu i poprawy przepływu limfy i krążenia krwi. Metoda ta sprawdza się również doskonale przy wygładzaniu zmarszczek, rozjaśnianiu skóry oraz utrzymywaniu odpowiedniego jej nawilżenia, leczeniu trądziku czy
redukcji cellulitu, a także przyspieszaniu spalania tłuszczu i wyszczuplaniu.


FOTOTERAPIA LED BLUE&GREEN
Podczas naświetlania z wykorzystaniem technologii LED, światło przenika w głąb skóry i uruchamia szereg reakcji w komórce. W ten sposób pobudza mechanizmy naprawcze pożądane w procesie leczenia.
Światło niebieskie i zielone działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie – hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i trądzikiem różowatym. Światło niszczy bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przy tym minimalizuje trądzik i leczy go w okresie zapalnym, w stosunkowo krótkim czasie. Wpływa na poprawę sprężystości skóry.


NANOKRYSTALICZNA
RAFIOFREKWENCJA BIPOLARNA
Działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry. Zapewnia istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia, likwidacji zmarszczek oraz blizn i rozstępów, jak również wyrównania powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Wykorzystuje prąd RF bipolarny, działający sub-ablacyjnie, umożliwiający wykonanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów ablacyjnych i semi ablacyjnych, przy których nie występuje ryzyko poparzeń oraz przebarwień powszechnie występujących przy zabiegach laserowych. Bezpieczny i efektywny system pozwala wybiórczo i na różnej głębokości podgrzewać tkankę napinając siatkę podporową skóry. Technologia RF daje długotrwałe efekty naprężenia i ujędrnienia tkanki skórnej do 5 lat.


NANOKRIOTERAPIA 5 - 10˚C LED BLUE
Idealne rozwiązanie w celu łagodzenia poparzeń, stanów po zabiegach medycyny estetycznej, laserach, silnych peelingach oraz mezoteriapiach igłowych, mezoterapiach mikroigłowych, jak również osoczu bogatopłytkowym i karboksyterapii. Dodatkowym atutem jest efekt synergii (łączenie pozytywnego wpływu obu zabiegów). Niska tempe-ratura wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują.
Pobudzone chłodem krążenie powoduje szybsze spalanie w komórkach tłuszczowych, przez co stopniowo usuwany jest cellulit.


MIKROPEELING NANOCRYSTAL PEN
Wykorzystanie specjalnej nanodyskowej technologii i odpowiedniego ruchu głowicy do mikrozłuszczania i poprawy mikrokrążenia skóry.
Zabieg gwarantuje skuteczne oczyszczenie skóry i przygotowanie do dalszych etapów wielu zabiegów w profesjonalnym gabinecie. To idealna alternatywa dla zabiegów mikrodermabrazji lub złuszczania mechanicznego z pominięciem efektów niepożądanych dla Klienta.


FRAKCYJNA MEZOTERAPIA
NANOCRYSTAL PEN
Bezbolesna oraz nowatorska technologia frakcjonowania skóry bez przerywania ciągłości naskórka, która eliminuje ból i krwawienie. Zastosowanie specjalnych dysków z „tępymi” nanoigłami, które w niezwykle intensywny sposób stymulują skórę, zwiększają metabolizm i poprawiają ukrwienie oraz gwarantują intensywne wtłaczanie składników aktywnych wykorzystując odpowiedni nacisk i ruch głowicy. Nowa technologia drgania gwarantuje 100% skuteczność we wtłaczaniu substancji aktywnych.


Zabiegi przeciwstarzeniowe to jedno, natomiast dobrze dobrana pielęgnacja to połowa sukcesu w utrzymaniu pożądanych efektów.
Aby podtrzymać jak najlepsze rezultaty przeciwstarzeniowe, należy
szukać kosmetyków, w składzie których znajdziemy m.in.:

 •  peptyd jadu węża,
 •  komórki macierzyste,
 •  kwas hialuronowy,
 • allantoina,
 • olejek karotenowy,
 •  witaminy A, C, E,
 •  koenzym Q10


Dla lepszego łagodzenia podrażnień skóry dobrze jest stosować kosmetyki,
których składnikami aktywnymi są:

 •  masło shea,
 •  allantoina,
 •  witamina E,
 •  aloe vera,
 •  d-panthenol,
 •  olejek bawełniany,
 •  ekstrakt z oczaru wirginijskiego


Dla skór trądzikowych, z bliznami, po inwazyjnych zabiegach przeciwstarzeniowych dedykowane są kosmetyki z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Działają one oczyszczająco, złuszczająco, regulują wydzielanie sebum, wygładzają skórę, przyspieszają jej regenerację.