EKSPRESOWA DEPILACJA z serii ACIVE EPIL EVELINE COSMETICS

Kremy do depilacji to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Usuwają włoski szybko, bezboleśnie i bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia skóry. Największym uznaniem cieszą się preparaty wzbogacone o składniki łagodzące, nawilżające i odżywcze, które dodatkowo pomagają pielęgnować skórę.

Technologia NUTRI-EPIL FUSION™ zastosowana w nowej serii Active Epil, działając bezpośrednio na mieszki włosowe, hamuje czynnik wzrostu włosków, dzięki czemu znacząco spowalnia ich odrost, redukuje gęstość i zapobiega wrastaniu. Gwarantuje maksymalne wydłużenie efektu jedwabiście gładkiej skóry i zmniejsza częstotliwość zabiegów depilacyjnych.

 

 

ŁAGODNY EKSPRESOWY KREM DO DEPILACJI PACH, RĄK I OKOLIC BIKINI

z serii Active Epil Eveline Cosmetics

 ALOE VERA

Ultrałagodny krem przeznaczony jest do depilacji miejsc delikatnych, takich jak pachy, okolice bikini czy ręce. Skutecznie i ekspresowo usuwa nawet najkrótsze włoski, działając maksymalnie blisko ich cebulek.

Jedwabista i superdelikatna formuła nie podrażnia skóry, a skoncentrowane składniki aktywne perfekcyjnie pielęgnują naskórek.

Skoncentrowany, 100% naturalny aloes bogaty w składniki mineralne skutecznie łagodzi, intensywnie nawilża i regeneruje skórę, zapobiega jej przesuszeniom, przywraca miękkość, elastyczność i chroni przed utratą wody.

Witamina E ma działanie łagodzące i nawilżające. Wyselekcjonowana kompozycja zapachowa minimalizuje odczuwanie nieprzyjemnego zapachu podczas depilacji.

Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i idealnie wypielęgnowane.

 

ULTRAODŻYWCZY EKSPRESOWY KREM DO DEPILACJI RĄK I NÓG

z serii Active Epil Eveline Cosmetics

 MINERAŁY MORSKIE

Ultraodżywczy, ekstra mocny krem przeznaczony jest do depilacji ciała, również ze skóra wrażliwą. Skutecznie usuwa ciemne, twarde i oporne włoski już w 3 minuty. Wyjątkowa formuła łącząca niezwykłą skuteczność z działaniem pielęgnacyjnym, spektakularnie odżywia, nawilża, regeneruje.

Minerały z Morza Martwego bogate w magnes, jod, brom, sód, potas - niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry, intensywnie regenerują, nawilżają, poprawiają elastyczność skóry i łagodzą objawy podrażnienia.

 Witamina E ma działanie łagodzące i nawilżające.

 Wyselekcjonowana kompozycja zapachowa minimalizuje odczuwanie nieprzyjemnego zapachu podczas depilacji.

                                                     Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i idealnie wypielęgnowane.