Finezja i prostota Kolekcja Amor Amor artègo

Prostota, natura i romantyczny klimat to propozycja Artego na ten sezon. Marka przedstawia kolekcję "amor amor", którą dedykuje miłośniczkom stylu rustykalnego.  Zaproponowane fryzury są odpowiedzią na najnowsze jesienno - zimowe trendy, w których role królują pudrowe róże, granaty oraz odcienie srebra i szarości. Wszystko to w koronkowo – falbaniastym, romantycznym wydaniu. Kobieta Artego w nadchodzącym karnawale będzie naturalna i tajemnicza.  W jej włosach pojawiają się delikatne ozdoby, które podkreślą urodę, jednocześnie nadając fryzurze atrakcyjności. Zaproponowane upięcia to połączenie ciekawych form
i wyszukanych dodatków, które odpowiadają za finezyjny efekt. Dobrana kolorystyka podkreśla z kolei magiczny nastrój nowej kolekcji.

 

Skromne upięcie, inspirowane fryzurami z lat 20 i 30 XX w. Piękne w swej prostocie, przełamane finezyjną lekkością fal. Całośc podkreślona mocnym akcentem złotych spinek, idealne dla kobiety rozważnej, a zarazem romantycznej.


 

 

 

 

 

Zmysłowe, grube fale okalają twarz nadając jej tajemniczego wyrazu. Przełamanie stanowi delikatna, stylowa opaska z grobnych kwiatów. To połączenie elegancji ze stylem hippie.

 

Pełne lekkości i nowoczesności upięcie. Włosy w pełnej objętości zostały upięte romantyczną kompozycją kwiatów i pereł. Pozorny nieład w tym zestawieniu tworzy naturalną i prostą całość.


 

 

 

 

Elegancki, pełen objętości kok i nieswornie uniesiony przód fryzury tworzą odważną i kontrastową stylizację. To pełne glamouru upięcie zostało podkreślone romantycznym akcentem w postaci złotej kwiecistej spinki.

 

 

 

 

 

FRYZURY: Wioletta Truchlewska, Marta Kateusz-Chludzińska
ZDJĘCIA: Weronika Kosińska
MAKIJAŻ: Izabela Szelągowska
STYLIZACJE: Marcin Kulak

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz