Swobodnie i na luzie – bądź sobą

Magazyn Sekret Urody nr 12 wydanie zimowe TRENDY włosy

W kolekcji fryzur proponowanych przez Schwarzkopf Looks dominują: forma, struktura i precyzyjnie dobrane kolory. Od rozmarzonych po nieokiełznane, od eleganckich po prowokacyjne – tak szeroka gama stylizacji powoduje, że najnowsza kolekcja ma wizjonerski charakter!

Za wykonane w Paryżu zdjęcia odpowiadał Karl Lagerfeld – postać ikoniczna świata mody, znane ze swojego specyficznego, minimalistycznego stylu. Jest ceniony na świecie nie tylko jako projektant mody. Jego zdjęcia publikowane były na okładkach znanych magazynów modowych, a jego wernisaże odwiedzane są przez cały świat mody od Berlina po Nowy Jork.

Trendy fryzjerskie Schwarzkopf po raz kolejny powstały we współpracy z ekspertem Schwarzkopf, Arminem Morbachem. Są efektem inspiracji międzynarodowymi pokazami mody, modą uliczną i miejską oraz zmianami społecznymi. W tym sezonie odpowiadając na pytanie „czy piękno może być równoznaczne z precyzją?”, należy powiedzieć „nie”. Kto z nas nie kocha chłodnego stylu zaczesanych do tyłu włosów modowych i urodowych blogerek, redaktorów i modelek na wybiegach? Teraz zdobył on uznanie międzynarodowe także w sztuce i fotografii, stając się podstawą trendów w stylizacji.

„W tej kolekcji, niezależnie czy mówimy o nowych propozycjach uczesań klasycznych, romantycznych, glamour czy prowokacyjnie nieokiełznanych, uwagę przyciągają różnorodne struktury i połysk”, mówi Armin Morbach. „Dzięki innowacyjnym produktom i odpowiednim narzędziom, propozycje stylizacji z kolekcji można łatwo odtworzyć w domu. Dają kobietom wolność odkrywania siebie na nowo każdego dnia i odzwierciedlają ich indywidualizm. To, co ma znaczenie, to nie perfekcja, ale nieustanna zmiana”.

Realusion
Normalizacja, prawda i człowieczeństwo: w świecie, który jest nieustającą zmianą, codzienne rytuały dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Inspirowany tymi emocjami, styl Realusion to propozycja spokojna, bliska naturze i hołdująca pięknu, kryjącemu się w prostocie. Włosy są całkowicie wyprostowane i mają niewielką objętość u nasady lub układają się swobodnie sprężynujące fale. Podstawowy kształt tego uczesania nadaje mocno wycieniowane cięcie. Krótka grzywka ścięta jest w trójkąt, nadając ramę twarzy i jednocześnie nadając stylizacji niespodziewany akcent.

Dla kogo powstał ten styl? Jak on wygląda?
ARMIN MORBACH: “Inspiracją dla stworzenia tego stylu była moda uliczna. Pasuje każdej kobiecie, która lubi modę i codzienny, swobodny styl. Wygląda świetnie zarówno połączeniu z butami motorowymi i ramoneską, jak i z elegancką wieczorową kreacją. Makijaż typu smokey eyes w ciepłych metalicznych odcieniach i jasny, promienny odcień blond, nadają stylizacji nowoczesny charakter.”

Jak stylizujesz fale?
ARMIN MORBACH: “Po prostu nakręcam włosy na lokówkę, nawijając je w różnych kierunkach.”

 Magazyn Sekret Urody nr 12 wydanie zimowe TRENDY włosy


Classifield
Droga do sukcesu zawodowego i uznania społecznego wiedzie przez styl. Nowe propozycje klasycznych looków mają znaczenie kluczowe. Classfield, nowa wersja schludnej stylizacji, jest misterny i elegancki, ale nie staromodny. Długie włosy od wysokości brody układają się w fale. Fryzura nie ma dużej objętości. Stylizacja jest asymetryczna, a włosy po jednej stronie głowy zaczesane za ucho lub zaczesane do tyłu, odsłaniając twarz. Jasne, połyskujące odcienie brązu, nadają stylizacji ujmująco kobiecy rys. Makijaż: perfekcyjnie naturalny z podkreślonymi łukami brwiowymi i dobrze wytuszowanymi rzęsami. W ostrzejszej wersji tej stylizacji układany jest quiff, a boczne sekcje włosów zaczesane do tyłu i zebrane w koński ogon. Odważne kolory włosów, jak zestawienie chłodnego blondu są z niemal czarnymi odcieniami włosów przy szyi, nadają stylizacji niezależny charakter.

Jak stylizować ten look?
ARMIN MORBACH: “Włosy od wysokości brody układają się miękko w fale. Stylizacja może być asymetryczna, przy włosach zaczesanych po jednej stronie za ucho lub gładko ułożona do tyłu, odsłaniając twarz. Bardzo ważny jest połysk. Kreatywna propozycja stylizacji łączy quiff, zaczesane gładko sekcje po bokach i koński ogon. Kolory włosów takie, jak chłodny blond, łączony z niemal czarnymi włosami przy szyi, nadają stylizacji modny i wyjątkowy charakter”.

Magazyn Sekret Urody nr 12 wydanie zimowe TRENDY włosy

 

Fairywave
Stopniowo, krok po kroku, świat fantazji bierze górę nad światem rzeczywistym. Tajemnicze gry komputerowe, science-fiction i pełne magii seriale fantasy stały się inspiracją do powstania tego stylu. Fairywave łączy folkowe elementy z futurystycznymi wizjami, tworząc romantyczny i pełen wdzięku styl. Loki i fale o dużej objętości są bardziej lub mniej ustrukturyzowane. Precyzyjnie wykonana koloryzacja ombre, gdzie ciemne i brązowe włosy przechodzą w oberżynę, a brązy łączą się z lśniącymi złociście końcówkami blond, nadają tej stylizacji bajkowy urok. Stylizacja może mieć kilka wersji: wysoko przedzielone włosy z boku, a włosy na szczycie głowy ułożone blisko głowy i zaczesane za uchem dają efekt prawdziwie glamour. Struktura bliska wyglądowi bawełny sprawia, że uczesania wyglądają młodo i awangardowo. Zielone, pomarańczowe, niebieskie i fioletowe cienie do powiek uwydatniają oczy, a usta połyskują blaskiem różowego błyszczyka.

Jak stylizować fryzurę?
ARMIN MORBACH: “Podstawowym narzędziem przy stylizacji tych fryzur jest mała lokówka albo duże spinki – przy tworzeniu swobodniejszych wersji uczesania. Włosy, pasmo po paśmie, nakręca się na lokówkę. Tworząc ścisłe loki, pasma dzieli się na osiem i owija wokół dużych spinek. Rezultat jest oszałamiający: wspaniały, bardzo modny look o dużej objętości, który układane jest do tyłu po prostu palcami”.

Magazyn Sekret Urody nr 12 wydanie zimowe TRENDY włosy

 

Magazyn Sekret Urody nr 12 zimowe wydanie