Wyraź siebie na wiosnę! Nowa kolekcja lakierów MissX

Styl i elegancja to nie tylko nadążanie za trendami, ale również – a może przede wszystkim – odpowiednie dobieranie dodatków oraz kolorów. Chcąc w pełni czerpać z inspiracji największych projektantów, powinniśmy się przyjrzeć ich sugestiom. Sezon wiosna/lato 2014 przynosi nam mieszaninę elegancji ze stylem sportowym, co da nam wiele możliwości i korzystanie z różnorodnych form oraz tkanin i kolorów.

Najnowsze kolekcje znanych projektantów wyznaczają również ścieżkę w modnym manicure. Wyznaczane trendy na wiosnę/lato są bardzo liberalne – modne będą takie kolory jak śnieżnobiała biel, tajemnicza głęboką czerń, jasny  odcień błękitu (baby blue) czy soczysty  pomarańcz. W zapomnienie nie odejdą też połyskliwe paznokcie z efektem lustra. Jednak wiosną będą królować przede wszystkim pastele takie, jak mięta, przygaszony róż, nude, błękit.

Nowa linia lakierów MissX na wiosnę spełnia wszystkie wymagania panujących (i nadchodzących) trendów. Z jednej strony proponuje kolory inspirowane kolekcjami modowymi największych domów mody, z drugiej – proponuje własne rozwiązania kolorystyczne. Przewodni slogan tej marki: „Wyraź siebie!” jest tu jak najbardziej widoczny w przeplataniu pasteli z intensywnymi barwami. Dostępna paleta kolorów  umożliwia tworzenie wyjątkowych połączeń. Z pewnością każda kobieta odnajdzie coś dla siebie w wiosennej linii kolorów MissX.

MissX drogerie Sekret Urody nowości trendy 2014

(dostępne w drogeriach Sekret Urody i w drogeriach Vica)

Dodatkowym trendem, prócz kolorów, jest… czyste szaleństwo. W tym sezonie dopuszczalne jest traktowanie każdego paznokcia indywidualnie , nadając im nie tylko różne kolory, ale i wzory. Każdy paznokieć może być swoistym dziełem sztuki. Można postawić na kropki, kreski, wzory, kwiatki lub wszystko na raz. Cokolwiek przychodzi do głowy, może też znaleźć się na paznokciach. Oczywiście malowane tylko lakierami MissX - to dopiero „Wyrażenie siebie!”.

 

Jak malować paznokcie – krok po kroku

  1. Zadbaj o skórki  i kształt paznokci. Skórki obcinaj na mokro, a paznokciom nadaj ładny kształt. Pamiętaj, aby płytka paznokcia była odtłuszczona – wtedy lakier nie będzie odpryskiwał. Umyj dłonie. Możesz jednak zadbać o natłuszczenie skóry wokół płytki paznokcia. To pomoże ci usunąć potem ewentualne zabrudzenia.
  2. Nałóż bazę. Po pierwsze wzmocni ona paznokieć, a po drugie – uchroni płytkę przed ewentualnymi przebarwieniami od lakieru. Dodatkowo wygładza.
  3. Malowanie. Najlepszym sposobem jest rozpoczęcie nakładania lakieru od środkowej części płytki – przeciągnij pędzelkiem wzdłuż paznokcia, później powtórz ten ruch po bokach. Najlepsze efekty uzyskuje się, gdy włosie rozchodzi się nieco od nacisku. To pomaga równomiernie nałożyć kolor. Druga warstwę nałóż dopiero wtedy, gdy pierwsza będzie całkowicie sucha!