Kolekcja specjalna Galaxy FX

Wszyscy na pokład! Rusza brokatowa Odyseja ORLY!

Wyrusz z nami w najśmielszą podróż w dziejach stylizacji paznokci. Kosmiczne kolory, iskrzące gwiezdnym blaskiem brokaty i nieziemski look rodem z innego wymiaru  – oto co czeka Cię na miejscu.

To wyzwanie dla głodnych przygód odkrywców, którzy kochają przestrzeń i chcą przekraczać granice.  Specjalna formuła, na której oparte są bazy lakierów z kolekcji Galaxy FX przeniosą Twój manicure do innego wymiaru. Zawarte w nich drobinki w różnych kształtach i rozmiarach oraz kolorowe brokaty nadają paznokciom nieziemski efekt 3D.

 Wiadomości z kosmetycznego świata Orly

Kolekcja Galaxy FX  składa się z sześciu odcieni lakierów do paznokci:

Gravity Bound – to połączenie jest efektem wzajemnego przyciągania granatu wieczornego nieba i bogactwa księżycowych drobinek. Z takimi paznokciami możesz pokonać grawitację i oderwać się od codziennych stylizacji.

Milky Way – plejada kolorowych drobinek, zanurzonych w kremowym błękicie, to najlepsza droga do oszałamiającego manicure. Miłośniczki dalekich podróży i marzycielki nie przejdą wobec tego koloru obojętnie. 

Star Trooper – ten lakier do gwiezdny obrońca nieziemskiego looku. Podniebne drobinki w różnych kształtach i rozmiarach stoją na straży efektu 3D, który wyróżni Cię z tłumu. W końcu każda galaktyka ma swoją najjaśniejszą gwiazdę.

Black Hole – feeria barw, w jakie ubrane są drobinki połyskujące w tym lakierze, zachwyca i budzi ciekawość. Gdy raz go spróbujesz, już nigdy nie uwolnisz się od jego czaru. Fantastyczny efekt, który daje ten lakier po prostu wciąga.

Starburst – czy ktoś policzy ile ognistych drobinek mieści w sobie ten lakier? Wybuchowa mieszanka różnokolorowego brokatu i mlecznego koloru sprawi, że Twoje paznokcie będą wydarzeniem sezonu. Zabłyśnij jak supernowa i zostań gwiazdą wieczoru!

Intergalactic Space – ten lakier gwarantuje efekt niekończącej się głębi. Różnobarwne konstelacje złożone zarówno  z malutkich drobinek, jak i dużych brokatowych i cekinowych elementów dają wyjątkowy efekt. Bo nasza galaktyka kocha różnorodność!