Wspominaj lato przez cały rok

Wspominaj lato przez cały rok korzystając z zabiegów Dermika Salon&Spa
w nadmorskim HAVET Hotel Resort & Spa*****

 

Sekret Urody Wiadomości Hotel Dermika SPA

Skończyły się wakacje, kończy się lato…. aby zachować wspaniałe wspomnienia o rajskich plażach i przyjemnym spędzaniu czasu podczas letniego wypoczynku, wystarczy, że zaznasz wszechstronnej i wyrafinowanej pielęgnacji, rozpieszczających, zniewalających zmysłowych wrażeń podczas zabiegu Egzotyczne Chwile Dermika Salon&Spa. Ten zabieg wellness oparty jest na ekstraktach z cytrusów i owoców egzotycznych, z nutą tropikalnych zapachów, który ma za zadanie przywrócić skórze aksamitną gładkość i atrakcyjny wygląd, w aurze zapachów soczystych owoców.

Aby być jeszcze bliżej lata proponujemy wykonać zabieg Egzotyczne Chwile oraz inne zabiegi z oferty Dermika Salon&Spa w pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w HAVET Hotel Resort & Spa *****Dźwirzyno.

 Sekret Urody Wiadomości Hotel Dermika SPA

Z myślą o najbardziej wymagających Gościach,  SPA nad morzem oferuje ściśle wyselekcjonowane zabiegi, pomagające w krótkim czasie odzyskać blask i piękno całego ciała. W centrum SPA znajdują się wyszukane, specjalnie dobrane kosmetyki, bazujące na ekskluzywnych kruszcach i minerałach z całego świata. Pod opieką specjalistów kosmetologów, dietetyków oraz fizjoterapeutów dobierane są zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Gościa. Nowoczesne wyposażenie,  elegancki wystrój oraz niezwykła atmosfera HAVET SPA sprawiają, że można poczuć się wyjątkowo i pięknie.

Zabiegi Dermika Salon&Spa w nadmorskim HAVET Hotel Resort & Spa***** to doskonałe połączenie relaksu  nad morzem przez cały rok.

 

KUCHNIA SPA & WELLNESS

Odpowiednio zbilansowana dieta i bogactwo kuchni regionalnej.
Równolegle z odnową i relaksem oferujemy Państwu kuchnię wellness i bazujące na niej programy dietetyczne.

AKTYWNE WYSZCZUPLANIE

Zmień tryb życia na bardziej aktywny i zadbaj o swoją sylwetkę.
Autorski program treningowy niepowtarzalna nadmorska sceneria

UKOJENIE UMYSŁU i CIAŁA

Wyobraź sobie idealne miejsce na wypoczynek.
Program pomaga wyciszyć się, odzyskać harmonię i przywrócić siły.

Więcej informacji:

www.dermikasalony.pl

www.havethotel.pl