Energetyczna stylizacja

Gdy brakuje energii czas na zmiany! Warto je zacząć od stylizacji. A zatem niech do szaf wkroczą pastele, a fryzura zmieni się z nowym Taftem Ultra ze wzmacniającą formułą Arginin Strength!

Trendy na sezon wiosna-lato pełne są energetyzujących propozycji. Mocne kolory, graficzne wzory, kwiatowe motywy, a do tego frędzle i falbany. Tego rodzaju stylizacje z całą pewnością potrzebują odpowiedniej oprawy - makijażu oraz ułożonej fryzury. Kształt tej ostatniej pomoże zachować nowy Taft Ultra z formułą Arginin Strength.

 Sekret Urody kosmetyki nowość taft

Nowy Taft Ultra z nową formułą Arginin Strength zapewnia 24-godzinne, supermocne utrwalenie bez sklejania włosów. Dodatkowo wzmacnia włosy, sprawia, że stają się bardziej elastyczne oraz odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Linia do stylizacji Taft Ultra z nową formułą Arginin Strength składa się z lakieru w aerozolu, lakieru modelującego w atomizerze, pianki oraz żelu do stylizacji, które utrwalają włosy na poziomie 4/ supermocnym. Każdy z produktów zapewnia natychmiastową pomoc w tworzeniu stylizacji zgodnych z aktualnymi trendami.

  • Lakier chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV, wiatrem oraz wilgocią. Sprawdzi się również przy ostatecznym definiowaniu fryzury.
  • Lakier modelujący w atomizerze skutecznie utrwala fryzurę bez jej obciążania.
  • Pianka chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, a także ułatwia tworzenie fryzur, które zachowają swój kształt przez 24 h.
  • Żel do stylizacji skutecznie utrwala włosy, bez ich sklejania.