“Colour Buzz” od Schwarzkopf Professional

Sekret Urody HenkelJuż wkrótce Berlin na jeden wieczór stanie się stolicą światowego fryzjerstwa. 3 marca br., właśnie w Berlinie zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja fryzur Essential Looks 1:2013 Schwarzkopf Professional pod tytułem „Color Buzz” na sezon wiosna-lato.

Essential Looks World Tour jest doskonałą okazją, aby zobaczyć, w jaki sposób wielki świat fryzjerstwa interpretuje najnowsze trendy z wybiegów mody. W tym roku kluczową rolę w całej kolekcji odgrywa kolor, który jak mówi Steve Hogan, Kreatywny Dyrektor Essential Looks Schwarzkopf Professional: Jest kluczem nie tylko do zawodowego sukcesu fryzjera, ale także pobudza jego kreatywności. Połączenie aktualnych trendów, świata fryzjerstwa oraz koloru w kolekcji Essential Looks, poruszy serce i duszę, każdego, kto będzie obecny w Berlinie.

Autorzy kolekcji Essential Looks czerpią inspiracje ze światowych wybiegów mody i tworzą cztery, bardzo zróżnicowane trendy, które pobudzą kreatywność każdego fryzjera. Rokrocznie kolekcje prezentowane są w inspirujących miastach – tym razem w Berlinie, jednym z najbardziej energetycznych miast Europy.

Zapierający dech w piersiach pokaz, a także przeprowadzone na żywo pokazy cięcia i koloryzacji w wykonaniu międzynarodowych ambasadorów Schwarzkopf Professional Lesley Lawsona i Tylera Johnstona, a także najbardziej utalentowanych lokalnych fryzjerów z całego świata będą doskonałym uzupełnieniem całego wydarzenia. Dodatkowo ponad 3 000 gości z 48 krajów będzie mogło wziąć udział w seminariach i praktycznych sesjach treningowych, które dostarczą każdemu fryzjerowi cennych praktycznych porad, umożliwiających tworzenie zgodnych z aktualnymi trendami stylizacji w salonie fryzjerskim.

Więcej informacji w internecie: www.schwarzkopf-professional.com lub www.press.henkel.com